Bismot, Oğuzcanlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve panel mobilya üretim tesislerinde üretilen ürünlerin markasıdır.

Yurt içinde 400 bayiye ve yurt dışında 65’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Kuşaktan kuşağa aktarılan bilginin bugün en iyi formuna Bismot ile kavuşmuş olması bizim için gurur kaynağıdır.

Dünya’nın ve Türkiye’nin her yerinden insanların beğenisine sunduğumuz; ilham verici tasarımlar ve üst düzey kalite hedeflenerek ürettiğimiz ev mobilyaları ile bir evde yaşayan herkesin mutluluğuna katkı sağlamak istiyoruz.

Temelleri 70 yıl önce atılan şirketimiz mobilya sektörüne Tv sehpaları üreterek geçiş yapmış ve kısa sürede Bismot markası ile bu alanda lider üreticilerden biri olmuştur.

Doğadan geleni doğaya saygı ile üreterek önce çevremize ve insanımıza karşı olan sorumluluğumuzu asla unutmadan kaliteli ev mobilyaları üretmeye devam ediyoruz.

Bayilerimiz ile süregelen işbirliğimize dayanan güven ve yüksek kaliteli satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de geliştirmeye ve her zaman bir üst seviyeye taşımaya devam edeceğiz.

Son tüketicileri çok iyi anlayan ürünlerimiz üretim tesislerimizde mutlu çalışanlar tarafından yüksek kalite önceliği ile tasarlanıp üretilmektedir.

Bu nedenle, “evinizdeki herkesin mutluluğu için” çalışmaya devam edeceğimiz konusunda bize güvenebilirsiniz.